Akademia Wizażu i kursy

Nazwa kursu

Ilość  dni

Ilość godzin

Cena

Roczna Akademia Wizażu (tryb weekendowy), (*wyprawka na start w cenie: profesjonalny zestaw pędzli do makijażu, gąbeczki, osłonki na pędzle, kępki rzęs, pelerynka kosmetyczna, zestaw piśmienny, płócienna torba z logo Akademii)

40

300

750 zł/miesiąc

Kurs Wizażu Intense PRO (tryb dzienny),    (*wyprawka na start o wartości 250zł: profesjonalny zestaw pędzli do makijażu, osłonki na pędzle, gąbeczki, kępki rzęs, rzęsy w pasku, pelerynka kosmetyczna, zestaw piśmienny, płócienna torba z logo Akademii, upominek kosmetyczny)

12

90

3290 zł

Kurs Wizażu Intense PRO (tryb weekendowy), (*wyprawka na start o wartości 250zł: profesjonalny zestaw pędzli do makijażu, osłonki na pędzle, gąbeczki, kępki rzęs, rzęsy w pasku, pelerynka kosmetyczna, zestaw piśmienny, płócienna torba z logo Akademii, upominek kosmetyczny)

12

90

3490 zł

Kurs Basic Make Up PRO

3

23

1700 zł

Kurs Activ Make Up PRO

4

30

1800 zł

Kurs Wedding Make Up PRO

3

23

1700 zł

Kurs Przygotowawczy (Czeladnik / Mistrz)

2

14

790 zł

 

Kursy dodatkowe (jednodniowe)

Nazwa kursu

Ilość dni

Ilość godzin 

Cena

Magic Of Make Up

1

7,5

550 zł

Secrets Of Make Up

1

7,5

550 zł

Twój Makijaż 

1

7

490 zł

Perfect Brows (*goodie bag stylisty brwi w cenie: kosmetyki, akcesoria, narzędzia, pędzle i produkty do profesjonalnej stylizacji brwi, płócienna torba z logo Akademii, upominki kosmetyczne)

1

10

1490 zł

 

*Numer konta oraz dane do przelewu przekazujemy telefonicznie/mailowo po potwierdzeniu rezerwacji miejsca na wybranym kursie.  

*Nie honorujemy zaliczek ani płatności ratalnych (płatność całości przelewem na ok. 2 tygodnie przed kursem).

*Informacje zawarte na stronie www.promakeupacademy.pl nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i mogą ulec zmianie.

 

Pracujemy na kosmetykach:

AKADEMIA

Wykładowcy PRO MAKE UP ACADEMY stworzyli ambitny i nowoczesny program nauczania w ramach rocznej akademii makijażu. Przyjmujemy tu zarówno osoby, które z makijażem nie miały dotychczas...

Więcej

KURSY MAKIJAŻU

Kursy wizażu przeznaczone są dla osób nie posiadających wiedzy i doświadczenia z zakresu wizażu, jak i dla osób z doświadczeniem pragnących pogłębić swoją wiedzę...

Więcej

KADRA