O KURSIE:

Kurs wizażu INTENSE PRO przeznaczony jest dla osób nie posiadających wiedzy i doświadczenia z zakresu wizażu, pragnących posiąść tajniki tego fascynującego i twórczego zawodu.

Kurs łączy w sobie wiedzę z dwóch poziomów (kurs makijażu I stopnia + kurs makijażu II stopnia) i kompleksowo przygotowuje do pracy w zawodzie wizażysty zarówno od strony praktycznej jak i teoretycznej. Podczas całego kursu uczniowie wykonują kilkanaście makijaży pracując na profesjonalnych, selektywnie wybranych kosmetykach. Teoria ograniczona jest do minimum i towarzyszy ćwiczeniom praktycznym (makijaże podczas zajęć wykonywane są w obrębie grupy kursantek w parach). W ciągu całego kursu uczniowie mają bezpośredni kontakt z doświadczonymi instruktorami którzy na bieżąco monitorują ich postępy.

OGÓLNY ZARYS PROGRAMU KURSU:

1. Wprowadzenie do zawodu wizażysty

2. Sprzęt, wyposażenie, higiena pracy

3. Kufer wizażysty

4. Przegląd marek kosmetycznych

5. Pielęgnacja i rodzaje cery

6. Akcesoria i pędzle do makijażu

7. Analiza kształtów i proporcji twarzy oraz sposoby ich korygowania

8. Modelowanie twarzy i zastosowanie technik światłocienia

9. Dobór i aplikacja sztucznych rzęs

10. Makijaż i korekta kształtu brwi

11. Make up no make up, makijaż dzienny

12. Makijaż odmładzający

13. Makijaż francuski - perfekcyjne usta i kreski 

14. Makijaż ślubny

15. Makijaż wieczorowy - przydymione oko, smoky eye

16. Makijaż z kolorem

17. Makijaż fotograficzny 

18. Makijaż foxy eye, kocie oko

19. Makijaż glamour z błyskiem

20. Podstawowe wiadomości o kolorach

21. Analiza kolorystyczna - cztery pory roku i dwanaście typów urody

22. Analiza przeprowadzona w oparciu o profesjonalne narzędzia - chusty, ramy kolorystyczne

23. Przygotowanie makijażu do sesji fotograficznej

 

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA

Akademia mieści się w kompleksie budynków Ostrobramska Business Park, wyjątkowym, dobrze skomunikowanym miejscu na warszawskiej Pradze Południe. Do dyspozycji kursantów jest bistro z ofertą śniadaniowo-obiadową, liczne automaty z napojami, przekąskami i daniami fit, wyposażone w AGD zaplecze kuchenne, bankomat sieci PKO, siłownia i fitness, apteka oraz paczkomat zlokalizowany przy wejściu do budynku. 

STANOWISKO DO WIZAŻU

Zapewniamy komfortowe warunki pracy - przestronne, klimatyzowane sale z profesjonalnymi, w pełni wyposażonymi stanowiskami do wizażu z neutralnym oświetleniem i o odpowiedniej temperaturze barwowej. Pracownia wizażu wyposażona jest w lustra firmy SOLED www.soled.pl. Posiadają one odpowiednie oświetlenie w postaci żarówek o barwie neutralnej i temperaturze barwowej  4500K oraz współczynniku oddawania barw Ra>85 które to nie przekłamują kolorów podczas pracy. 

MASTER PRO GOODIE BAG - WYPRAWKA WIZAŻYSTY NA START

Nieodzownym elementem każdego wizażysty jest zestaw doskonałych narzędzi. Każdy kursant otrzymuje na własność MASTER PRO goodie bag w którym znajdzie mi.n. kompletny zestaw profesjonalnych pędzli do makijażu (w tym pędzle HULU brushes i osłonki na pędzle "brush guards" w dwóch rozmiarach), pelerynkę kosmetyczną, akcesoria piśmienne, płócienną torbę z logo Akademii, akcesoria wizażysty marki IBRA MAKE UP (gąbeczka do podkładu typu beauty blender, pełen zestawy kępek rzęs Natural, pełen zestaw kępek rzęs FAST LINE, pęsetę do rzęs w pasku, kępki V-effect), gąbeczkę mini do korektora, puszek do pudru, puff wizażysty oraz spinki do włosów.

Wartość MASTER PRO goodie bag to minimum 459zł.

PROFESJONALNE KOSMETYKI

Bogato wyposażone sale szkoleniowe - jako kursant  korzystasz z nieograniczonej gamy profesjonalnych kosmetyków, akcesoriów higienicznych i środków do dezynfekcji i demakijażu.

Pracujemy na selektywnie wybranych kosmetykach takich marek jak: AFFECT COSMETICS, ARTDECO, BENEFIT, BENNYE, BIELENDA PROFESSIONAL, BOBBI BROWN, BOURJOIS, BPERFECT, CLARE BLANC, CLINIQUE, COLOURPOP, EVELINE, FEMME FATALE COSMETICS, GLAM SHOP, GOLDEN ROSE, GOSH, IBRA MAKE UP, ISADORA, INGLOT, JUVIA'S PLACE, KARAJA, KOBO PROFESSIONAL, KRYOLAN, LASH BROW, LAURA MERCIER, LASHBROW, LUMENE, MAC COSMETICS, MAKE UP ATELIER PARIS, MALU WILZ, MAX FACTOR, MELKIOR PROFESSIONAL, MEHRON, MILANI, MOIRA, MORPHE, NYX COSMETICS, OFRA, ORIENTANA, PIGMENTOVELOVE, PAESE, PUR COSMETICS, SENNA COSMETICS, TAMMY TANUKA, TUNE COSMETICS, ZOEVA i wielu, wielu innych.

POMOCE NAUKOWE I SKRYPT SZKOLENIOWY

Podczas kursu masz do dyspozycji wyselekcjonowaną literaturę fachową i pomoce naukowe. Otrzymujesz na własność skrypt szkoleniowy (w tym skrypt "Kufer Wizażysty"), który ułatwi Ci przyswojenie i utrwalenie wiedzy. Każdy słuchacz otrzymuje również dostęp do zamkniętej grupy skupiającej uczestniczki kursu i wykładowców gdzie będzie miał dostęp do dodatkowych, uzupełniających naukę materiałów. 

ŚWIATŁO W MAKIJAŻU

Akademia posiada profesjonalny sprzęt i oświetlenie fotograficzne. Podczas kursu uczymy wrażliwości pracy z aparatem i oświetleniem studyjnym.

SESJA ZDJĘCIOWA DO PORTFOLIO

Akademia posiada własny, profesjonalny sprzęt fotograficzny. Kurs wizażu Intense PRO wzbogacony jest sesją zdjęciową podczas której słuchacze zdobywają doświadczenie i budują portfolio.

 

ZNIŻKI I RABATY NA KOSMETYKI

Otrzymujesz bogaty pakiet rabatów i zniżek na zakup profesjonalnych kosmetyków kolorowych, pędzli, rzęs i akcesoriów a także literatury branżowej i szkoleń uzupełniających do wykorzystania w kilkunastu miejscach - sklepach stacjonarnych i drogeriach internetowych (rabaty od 10 do 50%). 

Po zakończeniu nauki otrzymujesz dodatkowy rabat na zakup luster i kompleksowych stanowisk do wizażu marki SOLED www.soled.pl

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Nasza kadra składa się z ludzi aktywnych zawodowo, na co dzień obsługujących produkcje telewizyjne i sesje zdjęciowe.  Kurs w całości prowadzony jest przez dyplomowanych mistrzów w zawodzie wizażysta-stylista (kod zawodu: 514208): Karolinę Matraszek i Daniela Sobieśniewskiego.

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA

Po zakończeniu szkolenia otrzymujesz zabezpieczony holograficznie imienny certyfikat ukończenia kursu uwzględniający liczbę godzin i tematykę zajęć oraz ozdobny certyfikat w języku angielskim; oba wydane przez dyplomowanych mistrzów w zawodzie wizażysta-stylista (kod zawodu: 514208): Karolinę Matraszek i Daniela Sobieśniewskiego.

 

CZAS TRWANIA i ORGANIZACJA ZAJĘĆ:

 TRYB DZIENNY

 • 80 godzin zegarowych, 2 tygodnie
 • zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 17.30

TRYB WEEKENDOWY

 • 90 godzin zegarowych, 6 weekendów w ciągu trzech miesięcy
 • 6 zjazdów - sobota i niedziela co dwa tygodnie, w godzinach 10.00 - 17.30

 

KOSZTY NAUKI:

 • Tryb dzienny 3790 zł 
 • Tryb weekendowy 4490 zł
 • Nie honorujemy płatności ratalnych (płatność całości przelewem na ok. 2 tygodnie przed kursem).

 

WARUNKI UCZESTNICTWA W KURSIE:

 • Naukę na kursie INTENSE PRO może rozpocząć każdy - decyduje kolejność zapisów (zgłoszeń telefonicznych).
 • Osoby niepełnoletnie zobowiązane są przedstawić pisemną zgodę rodzica (opiekuna prawnego). 

 

TERMINY: 

 • tryb dzienny realizowany na przestrzeni 2 tygodni (zajęcia od poniedziałku do piątku): 

 TERMIN STYCZNIOWY ( 8 - 19 stycznia  2024r. )   ZAPISY RUSZYŁY!

Zajęcia odbywają się w dniach  8,  9,  10,  11,  12  stycznia (poniedziałek-piątek)  ;  15,  16,  17,  18  stycznia (poniedziałek-piątek). 

*Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń telefonicznych.

*KOLEJNE TERMINY: Zapisy na kurs w trybie dziennym (marzec 2023r.) - termin podamy w styczniu. Po publikacji terminu uruchomimy listę zapisów na kurs w tym trybie oraz podamy terminarz zajęć. Zapisy (wyłącznie telefoniczne) w godzinach 12.00-17.00

 


 •  tryb weekendowy realizowany na przestrzeni 6 weekendów (terminy zjazdów podane poniżej):

TERMIN III ( 13 stycznia - 17 marca 2024r. )   BRAK WOLNYCH MIEJSC. DOSTĘPNA LISTA REZERWOWA (telefonicznie pn.-pt. 12.00-17.00 pod numerem telefonu 690 932 354). 

Zajęcia odbywają się w dniach:  13,  14,  27,  28  stycznia  (sobota-niedziela),  10,  11,  24,  25  lutego  (sobota-niedziela),  9,  10,  23,  24  marca 2024r. (sobota-niedziela).

*Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń telefonicznych.

*KOLEJNY TERMIN:  (kwieceń-czerwiec 2023r.) - zapisy ruszą w styczniu. Zapisy (wyłącznie telefoniczne) w godzinach 12.00-17.00

 

ZAPISY: 

 • Tylko telefoniczne w godzinach pracy sekretariatu Akademii (pn.-pt. 12.00-17.00) pod numerem telefonu 690 932 354.

 

Pracujemy na kosmetykach:

AKADEMIA

Wykładowcy PRO MAKE UP ACADEMY stworzyli ambitny i nowoczesny program nauczania w ramach rocznej akademii makijażu. Przyjmujemy tu zarówno osoby, które z makijażem nie miały dotychczas...

Więcej

KURSY MAKIJAŻU

Kursy wizażu przeznaczone są dla osób nie posiadających wiedzy i doświadczenia z zakresu wizażu, jak i dla osób z doświadczeniem pragnących pogłębić swoją wiedzę...

Więcej

KADRA