Kurs wizażu INTENSE PRO przeznaczony jest dla osób nie posiadających wiedzy i doświadczenia z zakresu wizażu, pragnących posiąść tajniki tego fascynującego i twórczego zawodu.

Kurs łączy w sobie wiedzę z dwóch poziomów (kurs makijażu I stopnia + kurs makijażu II stopnia) i kompleksowo przygotowuje do pracy w zawodzie wizażysty zarówno od strony praktycznej jak i teoretycznej. Podczas 12 dni szkoleniowych uczniowie wykonują kilkanaście makijaży pracując na profesjonalnych kosmetykach. Teoria ograniczona jest do minimum i towarzyszy ćwiczeniom praktycznym (makijaże podczas zajęć wykonywane są w obrębie grupy kursantek w parach). Grupy liczą ok. 14-16 osób, więc w ciągu całego kursu uczniowie mają bezpośredni kontakt z doświadczonymi instruktorami którzy monitorują ich postępy. Kurs kończy się egzaminem praktycznym oraz sesją zdjęciową.

OGÓLNY ZARYS PROGRAMU KURSU

1. Sprzęt, wyposażenie, kufer wizażysty, higiena pracy

2. Analiza kolorystyczna,  teoria barw

3. Budowa i pielęgnacja skóry

4. Projektowanie makijaży

5. Modelowanie i anatomia twarzy

6. Makijaż make up no make up

7. Makijaż dzienny i wieczorowy

8. Makijaż kontrastowy

9. Makijaż francuski

10. Makijaż biznesowy

11. Makijaż fotograficzny

12. Makijaż ślubny

13. Makijaż glamour

14. Makijaż smoky eye

15. Makijaż kobiety dojrzałej

16. Makijaż brokatowy i estradowy

17. Makijaże inspirowane najnowszymi trendami

18. Podstawy charakteryzacji (postarzanie, rany, blizny)

 

STANOWISKO DO WIZAŻU

Zapewniamy komfortowe warunki pracy - profesjonalne, w pełni wyposażone stanowiska do wizażu z neutralnym oświetleniem i o odpowiedniej temperaturze barwowej. Pracownia wizażu wyposażona jest w lustra firmy SOLED www.soled.pl. Posiadają one odpowiednie oświetlenie w postaci żarówek o barwie neutralnej i temperaturze barwowej  4500K oraz współczynniku oddawania barw Ra>85 które to nie przekłamują kolorów podczas pracy. 

ZESTAW PĘDZLI DO MAKIJAŻU

Nieodzownym elementem każdego wizażysty jest zestaw doskonałych narzędzi. Każdy kursant otrzymuje na własność zestaw profesjonalnych pędzli do makijażu oraz pelerynkę kosmetyczną.

PROFESJONALNE KOSMETYKI

Bogato wyposażone sale szkoleniowe - jako kursant  korzystasz z nieograniczonej gamy profesjonalnych kosmetyków, akcesoriów higienicznych i środków do dezynfekcji i demakijażu.

Pracujemy na selektywnie wybranych kosmetykach takich marek jak: KRYOLAN, ZOEVA, ISADORA, BENNYE, INGLOT, BOBBI BROWN, JUVIA'S PLACE, LAURA MERCIER, MELKIOR PROFESSIONAL, KOBO PROFESSIONAL, AFFECT COSMETICS, TUNE COSMETICS, SENNA COSMETICS, THE BALM, GOLDEN ROSE, NYX COSMETICS, MORPHE, MAKE UP ATELIER PARIS i wielu innych.

POMOCE NAUKOWE I SKRYPT SZKOLENIOWY

Podczas kursu masz do dyspozycji wyselekcjonowaną literaturę fachową i pomoce naukowe. Otrzymujesz na własność skrypt szkoleniowy, który ułatwi Ci przyswojenie i utrwalenie wiedzy.

ŚWIATŁO W MAKIJAŻU

Akademia posiada profesjonalny sprzęt i oświetlenie fotograficzne. Podczas kursu uczymy wrażliwości pracy z aparatem i oświetleniem studyjnym.

SESJA ZDJĘCIOWA DO PORTFOLIO

Akademia posiada własny profesjonalny sprzęt fotograficzny. Kursy wizażu wzbogacone są sesją zdjęciową beauty podczas której słuchacze zdobywają doświadczenie i budują portfolio.

PODSTAWY PROJEKTOWANIA PLASTYCZNEGO

W czasie trwania kursu każdy słuchacz zobowiązany jest do zaliczenia podstaw rysunku zawodowego i wykonania projektów makijaży.

ZNIŻKI I RABATY NA KOSMETYKI

Otrzymujesz bogaty pakiet rabatów i zniżek na zakup profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów do wykorzystania w sklepach stacjonarnych i internetowych.

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Nasza kadra składa się z ludzi aktywnych zawodowo, na co dzień obsługujących produkcje telewizyjne i sesje zdjęciowe.  Kurs w całości prowadzony jest przez dyplomowanych mistrzów w zawodzie wizażysta-stylista (kod zawodu: 514208): Karolinę Matraszek i Daniela Sobieśniewskiego.

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA

Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz zabezpieczony holograficznie imienny certyfikat ukończenia kursu uwzględniający liczbę godzin i tematykę zajęć.

 

CZAS TRWANIA i ORGANIZACJA ZAJĘĆ

 TRYB DZIENNY

 • 90 godzin zegarowych, 3 tygodnie
 • zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach 10.00 - 17.30

TRYB WEEKENDOWY

 • 90 godzin zegarowych, 6 weekendów w ciągu trzech miesięcy
 • zajęcia w godzinach 10.00 -17.30
 • 6 zjazdów - sobota i niedziela co dwa tygodnie

 

KOSZTY NAUKI

 • Tryb dzienny 2800 zł 
 • Tryb weekendowy 2800 zł
 • Nie honorujemy płatności ratalnych (płatność całości przelewem na ok. 2 tygodnie przed kursem).

 

WARUNKI UCZESTNICTWA W KURSIE

 • Naukę na kursie INTENSE PRO może rozpocząć każdy - decyduje kolejność zapisów.
 • Uczestniczki kursu nie mogą mieć przedłużanych/zagęszczanych rzęs.
 • Uczestniczki kursu powinny mieć wyregulowanie brwi przed pierwszymi zajęciami.
 • Osoby niepełnoletnie zobowiązane są przedstawić pisemną zgodę rodzica (opiekuna prawnego). 

 

TERMINY: 

 • tryb dzienny realizowany na przestrzeni 3 tygodni (zajęcia od poniedziałku do czwartku): 

TERMIN STYCZNIOWY ( 7 - 24 stycznia 2019r. )   BRAK WOLNYCH MIEJSC.

Zajęcia odbywają się w dniach  7,  8,  9,  10  stycznia (poniedziałek-czwartek)  ;  14,  15,  16,  17  stycznia (poniedziałek-czwartek)  ;  21,  22,  23,  24  stycznia 2019r. (poniedziałek-czwartek).  

KOLEJNY TERMIN: Zapisy na następny kurs (luty 2019r.) ruszą 9 stycznia. Po publikacji terminu uruchomimy listę zapisów na kurs w tym trybie. Zapisy (wyłącznie telefoniczne) w godzinach 12.00-17.00

*Uczestniczki kursu nie mogą mieć przedłużanych/zagęszczanych rzęs.

*Ilość miejsc ograniczona (16 kursantek). Decyduje kolejność zgłoszeń telefonicznych.

 

 

 • tryb weekendowy realizowany na przestrzeni 6 weekendów (terminy zjazdów podane poniżej):

TERMIN I ( 12 stycznia - 24 marca 2019r. )   BRAK WOLNYCH MIEJSC.

Zajęcia odbywają się w dniach:  12, 13  stycznia,  26, 27  stycznia,  9, 10  lutego,  23, 24  lutego,  9, 10  marca,  23, 24  marca 2019r. (sobota-niedziela).

KOLEJNY TERMIN: Zapisy na następny kurs (kwiecień-czerwiec 2019r.) ruszą w marcu. Po publikacji terminu uruchomimy listę zapisów na kurs w tym trybie. Zapisy (wyłącznie telefoniczne) w godzinach 12.00-17.00

*Uczestniczki kursu nie mogą mieć przedłużanych/zagęszczanych rzęs.

*Ilość miejsc ograniczona (16 kursantek). Decyduje kolejność zgłoszeń telefonicznych.

 

ZAPISY 

 • Tylko telefoniczne w godzinach pracy sekretariatu Akademii (pn.-pt. 12.00-17.00) pod numerem telefonu 690 932 354.

 

Pracujemy na kosmetykach:

AKADEMIA

Wykładowcy PRO MAKE UP ACADEMY stworzyli ambitny i nowoczesny program nauczania w ramach rocznej akademii makijażu. Przyjmujemy tu zarówno osoby, które z makijażem nie miały dotychczas...

Więcej

KURSY MAKIJAŻU

Kursy wizażu przeznaczone są dla osób nie posiadających wiedzy i doświadczenia z zakresu wizażu, jak i dla osób z doświadczeniem pragnących pogłębić swoją wiedzę...

Więcej

KADRA