O KURSIE:

Kurs wizażu INTENSE PRO przeznaczony jest dla osób nie posiadających wiedzy i doświadczenia z zakresu wizażu, pragnących posiąść tajniki tego fascynującego i twórczego zawodu.

Kurs łączy w sobie wiedzę z dwóch poziomów (kurs makijażu I stopnia + kurs makijażu II stopnia) i kompleksowo przygotowuje do pracy w zawodzie wizażysty zarówno od strony praktycznej jak i teoretycznej. Podczas 12 dni szkoleniowych uczniowie wykonują kilkanaście makijaży pracując na profesjonalnych, selektywnie wybranych kosmetykach. Teoria ograniczona jest do minimum i towarzyszy ćwiczeniom praktycznym (makijaże podczas zajęć wykonywane są w obrębie grupy kursantek w parach). Grupy liczą od 12 do 16 osób, więc w ciągu całego kursu uczniowie mają bezpośredni kontakt z doświadczonymi instruktorami którzy monitorują ich postępy. Kurs kończy się egzaminem praktycznym oraz sesją zdjęciową.

OGÓLNY ZARYS PROGRAMU KURSU:

1. Sprzęt, wyposażenie, kufer wizażysty, higiena pracy

2. Analiza kolorystyczna,  teoria barw

3. Projektowanie makijaży - facechart

3. Modelowanie i anatomia twarzy

5. Makijaż make up no make up

6. Makijaż dzienny i wieczorowy

7. Makijaż kontrastowy

8. Makijaż francuski

9. Makijaż biznesowy

10. Makijaż fotograficzny

11. Makijaż ślubny

12. Makijaż glamour

13. Makijaż smoky eye

14. Makijaż kobiety dojrzałej

15. Makijaż brokatowy i estradowy

16. Makijaże inspirowane najnowszymi trendami

17. Podstawy charakteryzacji (postarzanie, rany, blizny)

 

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA

Akademia mieści się w kompleksie budynków Ostrobramska Business Park, wyjątkowym, dobrze skomunikowanym miejscu na warszawskiej Pradze Południe. Do dyspozycji kursantów jest bistro z ofertą śniadaniowo-obiadową, liczne automaty z napojami, przekąskami i daniami fit, wyposażone w AGD zaplecze kuchenne, bankomat sieci PKO, siłownia i fitness, apteka oraz paczkomat zlokalizowany przy wejściu do budynku. 

STANOWISKO DO WIZAŻU

Zapewniamy komfortowe warunki pracy - przestronne, klimatyzowane sale z profesjonalnymi, w pełni wyposażonymi stanowiskami do wizażu z neutralnym oświetleniem i o odpowiedniej temperaturze barwowej. Pracownia wizażu wyposażona jest w lustra firmy SOLED www.soled.pl. Posiadają one odpowiednie oświetlenie w postaci żarówek o barwie neutralnej i temperaturze barwowej  4500K oraz współczynniku oddawania barw Ra>85 które to nie przekłamują kolorów podczas pracy. 

GOODIE BAG - WYPRAWKA NA START

Nieodzownym elementem każdego wizażysty jest zestaw doskonałych narzędzi. Każdy kursant otrzymuje na własność goodie bag w którym znajdzie mi.n. kompletny zestaw profesjonalnych pędzli do makijażu (w tym pędzle HULU brushes i osłonki na pędzle typu "brush guards"), pelerynkę kosmetyczną, akcesoria piśmienne, płócienną torbę z logo Akademii, akcesoria wizażysty marki IBRA MAKE UP (gąbeczka typu beauty blender, mix kępek rzęs) oraz upominek kosmetyczny od firmy Pigmentovelove.

PROFESJONALNE KOSMETYKI

Bogato wyposażone sale szkoleniowe - jako kursant  korzystasz z nieograniczonej gamy profesjonalnych kosmetyków, akcesoriów higienicznych i środków do dezynfekcji i demakijażu.

Pracujemy na selektywnie wybranych kosmetykach takich marek jak: AFFECT COSMETICS, ARTDECO, BENEFIT, BENNYE, BIELENDA PROFESSIONAL, BOBBI BROWN, BOURJOIS, BPERFECT, CLARE BLANC, CLINIQUE, GLAM SHOP, GOLDEN ROSE, GOSH, IBRA MAKE UP, ISADORA, INGLOT, JUVIA'S PLACE, KARAJA, KOBO PROFESSIONAL, KRYOLAN, LAURA MERCIER, LASHBROW, LUMENE, MAC COSMETICS, MAKE UP ATELIER PARIS, MALU WILZ, MAX FACTOR, MELKIOR PROFESSIONAL, MEHRON, MORPHE, NYX COSMETICS, PUR COSMETICS, SENNA COSMETICS, TAMMY TANUKA, TUNE COSMETICS, ZOEVA i wielu innych.

POMOCE NAUKOWE I SKRYPT SZKOLENIOWY

Podczas kursu masz do dyspozycji wyselekcjonowaną literaturę fachową i pomoce naukowe. Otrzymujesz na własność skrypt szkoleniowy, który ułatwi Ci przyswojenie i utrwalenie wiedzy. Każdy słuchacz otrzymuje również dostęp do zamkniętej grupy skupiającej uczestniczki kursu i wykładowców.

ŚWIATŁO W MAKIJAŻU

Akademia posiada profesjonalny sprzęt i oświetlenie fotograficzne. Podczas kursu uczymy wrażliwości pracy z aparatem i oświetleniem studyjnym.

SESJA ZDJĘCIOWA DO PORTFOLIO

Akademia posiada własny, profesjonalny sprzęt fotograficzny. Kursy wizażu wzbogacone są sesją zdjęciową beauty podczas której słuchacze zdobywają doświadczenie i budują portfolio.

PODSTAWY PROJEKTOWANIA PLASTYCZNEGO

W czasie trwania kursu każdy słuchacz zobowiązany jest do zaliczenia podstaw rysunku zawodowego i wykonania projektów makijaży.

ZNIŻKI I RABATY NA KOSMETYKI

Otrzymujesz bogaty pakiet rabatów i zniżek na zakup profesjonalnych kosmetyków kolorowych, pędzli, rzęs i akcesoriów a także literatury branżowej i szkoleń uzupełniających do wykorzystania w kilkunastu miejscach - sklepach stacjonarnych i drogeriach internetowych (rabaty od 10 do 30%).

WYKWALIFIKOWANA KADRA

Nasza kadra składa się z ludzi aktywnych zawodowo, na co dzień obsługujących produkcje telewizyjne i sesje zdjęciowe.  Kurs w całości prowadzony jest przez dyplomowanych mistrzów w zawodzie wizażysta-stylista (kod zawodu: 514208): Karolinę Matraszek i Daniela Sobieśniewskiego.

CERTYFIKAT UKOŃCZENIA

Po ukończeniu szkolenia otrzymujesz zabezpieczony holograficznie imienny certyfikat ukończenia kursu uwzględniający liczbę godzin i tematykę zajęć oraz ozdobny certyfikat w języku angielskim; oba wydane przez dyplomowanych mistrzów w zawodzie wizażysta-stylista (kod zawodu: 514208): Karolinę Matraszek i Daniela Sobieśniewskiego.

 

CZAS TRWANIA i ORGANIZACJA ZAJĘĆ:

 TRYB DZIENNY

 • 90 godzin zegarowych, 3 tygodnie
 • zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku w godzinach 10.00 - 17.30

TRYB WEEKENDOWY

 • 90 godzin zegarowych, 6 weekendów w ciągu trzech miesięcy
 • 6 zjazdów - sobota i niedziela co dwa tygodnie, w godzinach 10.00 - 17.30

 

KOSZTY NAUKI:

 • Tryb dzienny 3250 zł 
 • Tryb weekendowy 3250 zł
 • Nie honorujemy płatności ratalnych (płatność całości przelewem na ok. 3 tygodnie przed kursem).

 

WARUNKI UCZESTNICTWA W KURSIE:

 • Naukę na kursie INTENSE PRO może rozpocząć każdy - decyduje kolejność zapisów (zgłoszeń telefonicznych).
 • Uczestniczki kursu nie mogą mieć przedłużanych/zagęszczanych rzęs.
 • Uczestniczki kursu powinny mieć wyregulowanie brwi przed pierwszymi zajęciami.
 • Osoby niepełnoletnie zobowiązane są przedstawić pisemną zgodę rodzica (opiekuna prawnego). 

 

TERMINY: 

 • tryb dzienny realizowany na przestrzeni 3 tygodni (zajęcia od poniedziałku do czwartku): 

TERMIN LISTOPADOWY ( 3 listopada - 19 listopada 2020r. )    OSTATNIE 2 WOLNE MIEJSCA!

Zajęcia odbywają się w dniach  3,  4,  5,  6  listopada (wyjątkowo: wtorek-piątek)  ;  9,  10,  11,  12  listopada (poniedziałek-czwartek; 11 listopada jest normalnym dniem zajęć)  ;  16,  17,  18,  19  listopada 2020r. (poniedziałek-czwartek). 

*Uczestniczki kursu nie mogą mieć przedłużanych/zagęszczanych rzęs.

*Ilość miejsc ograniczona (14-16 kursantek). Decyduje kolejność zgłoszeń telefonicznych.

*KOLEJNE TERMINY: Zapisy na następny kurs (styczeń 2021r.) ruszą 6 listopada o 12.00. Po publikacji terminu uruchomimy listę zapisów na kurs w tym trybie oraz podamy terminarz zajęć. Zapisy (wyłącznie telefoniczne) w godzinach 12.00-17.00

 


 •  tryb weekendowy realizowany na przestrzeni 6 weekendów (terminy zjazdów podane poniżej):

TERMIN III ( 5 września - 22 listopada 2020r. )  

Zajęcia odbywają się w dniach: 5, 6, 19, 20 września,  3, 4, 17, 18 października, 7, 8, 21, 22 listopada (sobota-niedziela).

*Uczestniczki kursu nie mogą mieć przedłużanych/zagęszczanych rzęs.

*Ilość miejsc ograniczona (14-16 kursantek). Decyduje kolejność zgłoszeń telefonicznych.

*KOLEJNY TERMIN: Zapisy na następny kurs (styczeń-marzec 2021r.) ruszą w grudniu. Po publikacji terminu uruchomimy listę zapisów na kurs w tym trybie oraz podamy terminarz zjazdów. Zapisy (wyłącznie telefoniczne) w godzinach 12.00-17.00

 

ZAPISY: 

 • Tylko telefoniczne w godzinach pracy sekretariatu Akademii (pn.-pt. 12.00-17.00) pod numerem telefonu 690 932 354.

 

Pracujemy na kosmetykach:

AKADEMIA

Wykładowcy PRO MAKE UP ACADEMY stworzyli ambitny i nowoczesny program nauczania w ramach rocznej akademii makijażu. Przyjmujemy tu zarówno osoby, które z makijażem nie miały dotychczas...

Więcej

KURSY MAKIJAŻU

Kursy wizażu przeznaczone są dla osób nie posiadających wiedzy i doświadczenia z zakresu wizażu, jak i dla osób z doświadczeniem pragnących pogłębić swoją wiedzę...

Więcej

KADRA