O KURSIE:

Chcesz poznać w jakich kolorach Ci do twarzy? Pragniesz, aby Twój poranny makijaż był perfekcyjny i szybki a wieczorowy profesjonalny i efektowny? Ten kurs jest dla Ciebie!

Propozycja dla osób, które szukają intensywnego, krótkiego szkolenia z podstawowych technik makijażu. Kurs skierowany jest dla kobiet, które chcą nauczyć się makijażu dla siebie lub chcą udoskonalić dotychczasowe umiejętności, zadbać o swój wizerunek i lepsze samopoczucie.

Podpowiemy jaki makijaż i kolory są najlepsze, aby podkreślić indywidualny styl i urodę.

Nauczymy Cię jak dobrać odpowiedni podkład, wykonać perfekcyjną kreskę czy modelowanie twarzy a także jak zrobić makijaż na dzień i na wieczór. Dodatkowo będziesz miała okazje zapoznać się z szeroką gamą kosmetyków i dobrać najlepsze dla siebie.

Czytaj więcej: Twój Makijaż

O KURSIE:

Kurs przeznaczony jest dla osób znających podstawy wizażu jak i dla wszystkich pasjonatów makijażu. Z kursu dowiesz się jak pracować z cieniami, w jaki sposób wykonać długotrwały makijaż, które kolory pasują do kolorów oczu i dlaczego precyzja w makijażu jest tak ważna. Poznasz perfekcyjny warsztat pracy wspaniałej wizażystki z bliska. Kurs trwa 7 godzin zegarowych i jest podzielony na dwie części: krótki wstęp teoretyczny, pokaz makijażu na modelce i część praktyczną – uczestnicy kursu wykonują makijaż pod okiem Joanny (makijaże wykonywane są w obrębie grupy kursantek-w parach).

Czytaj więcej: Maxi Make Up PRO

O KURSIE:

Kurs Perfect Brows pozwoli na zdobycie wszechstronnej i zaawansowanej wiedzy na temat profesjonalnej stylizacji i regulacji brwi i poszerzenie zakresu swoich usług o profesjonalną stylizację brwi. Za pomocą autorskiej metody naszego instruktora  umiejętnie wypracujesz górną i dolną linię brwi, nauczysz się jak dobierać kształt brwi do kształtu twarzy. Podczas analizy typów urody nabędziesz wiedzę  jak dobrać odpowiedni kolor henny, który to jest niezwykle istotny podczas stylizacji. W czasie kursu każda z kursantek będzie miała wykonaną profesjonalną stylizację brwi przez naszego instruktora prowadzącego.

 

Czytaj więcej: Perfect Brows

O KURSIE:

Kurs zarówno dla wizażystów jak i osób pasjonujących się wizażem, rozwijający i poszerzający wiedzę praktyczną w dziedzinie makijażu fotograficznego, wieczorowego i ślubnego. Kurs trwa 7,5 godziny zegarowej i jest podzielony na dwie części: część teoretyczną, pokaz makijażu na modelce i część praktyczną – uczestnicy kursu wykonują makijaż pod okiem Karoliny (makijaże wykonywane są w obrębie grupy kursantek-w parach). W trakcie kursu przewidziano 30 min przerwy na lunch.

Czytaj więcej: Secrets Of Make Up

O KURSIE:

Kurs przeznaczony jest dla osób, które chciałyby poczuć się pewniej w sytuacjach wymagających współpracy z fotografem czy operatorem kamer lub wymagającą klientką. Daniel Sobieśniewski posiada wyjątkowy talent do przekazywania wiedzy w tym aspekcie - jego profesjonalizm, perfekcja i czystość makijażu zachwyca. Kurs trwa 7,5 godziny zegarowej i jest podzielony na dwie części: część teoretyczną, pokaz makijażu na modelce i część praktyczną – uczestnicy kursu wykonują makijaż pod okiem Daniela (makijaże wykonywane są w obrębie grupy kursantek-w parach). W trakcie kursu przewidziano 30 min przerwy na lunch.

Czytaj więcej: Magic Of Make Up

AKADEMIA

Wykładowcy PRO MAKE UP ACADEMY stworzyli ambitny i nowoczesny program nauczania w ramach rocznej akademii makijażu. Przyjmujemy tu zarówno osoby, które z makijażem nie miały dotychczas...

Więcej

KURSY MAKIJAŻU

Kursy wizażu przeznaczone są dla osób nie posiadających wiedzy i doświadczenia z zakresu wizażu, jak i dla osób z doświadczeniem pragnących pogłębić swoją wiedzę...

Więcej

KADRA