general manager

Główny manager, specjalista ds. obsługi klienta. Ekspert z dziedziny budowania strategii rozwoju marki, relacji z klientami oraz tworzeniu wizerunku firmy w mediach społecznościowych. Strategia i zarządzanie marką to jego  zawodowa pasja. Od kilku lat pracuje z agencjami PR przy kreacji i promocji największych firm w Polsce. Jego pozytywna aura, życzliwość i uśmiech sprawiają, że jest on ulubieńcem osób odwiedzających naszą szkołę. Robert dzięki przyjaznemu nastawieniu, poczuciu humoru, profesjonalnej wiedzy i dużej odpowiedzialności doskonale radzi sobie z obsługą klienta, komunikacją i zarządzaniem personelem. Uwielbia pracę z ludźmi.  Z wykształcenia stylista fryzur i masażysta. Pasjonat dobrej kuchni i dekorowania wnętrz.

główny instruktor wizażu i charakteryzacji 

Ekspert w dziedzinie charakteryzacji  i wizażu. Mistrzyni idealnej kreski. Dyplomowany mistrz w zawodzie wizażystka-stylistka. Uhonorowana tytułem ARTYSTA ROKU 2015 przez magazyn Make Up Trendy. Oficjalna makijażystka marki AFFECT Cosmetics. Doświadczenie zdobywała jako charakteryzatorka przy produkcjach filmowych a także jako jedna z wizażystek programu Dzień Dobry TVN. Jej profesjonalizm połączony z płynąca z serca pasją i wieloletnim doświadczeniem owocuje niesamowitymi efektami i niebanalnymi rozwiązaniami. Codzienność Karoliny to praca przy sesjach zdjęciowych, testowanie produktów kosmetycznych przed ich wprowadzeniem na rynek oraz dzielenie się doświadczeniem podczas szkoleń z przyszłymi wizażystami. Zajmuje się również fotografią oraz malarstwem olejnym. Prywatnie Karolina to wulkan energii, aktywność taneczną łączy z zainteresowaniami językiem greckim i tamtejszą kulturą.

Karolina prowadzi: kurs Secrets of Make Up, kurs Wedding Make Up PRO, kurs Activ Make Up PRO, zajęcia na kursie Intense PRO oraz w Rocznej Akademii Wizażu.

główny instruktor wizażu

Z wykształcenia pedagog, nauczyciel plastyki. Dyplomowany mistrz w zawodzie wizażysta-stylista. Uhonorowany tytułem ARTYSTA ROKU 2014 przez magazyn Make Up Trendy. Oficjalny makijażysta marki KOBO Professional. Projektant pędzli marki HULU Brushes. Daniel jest wyjątkowym człowiekiem, wrażliwym, szczegółowym, każdego dnia w swojej pracy walczy o detale. Jest perfekcjonistą i dba o wysoki stopień estetyki wykonywanych makijaży. Wizaż to jego praca, powołanie i przede wszystkim życiowa pasja. Twarz traktuje jak malarskie płótno a kosmetyki jak paletę barw – to pozwala mu stworzyć osobiste, subtelne i kobiece makijaże. Daniel od wielu lat maluje osoby publiczne, uczestniczy w licznych sesjach zdjęciowych, pokazach mody oraz programach TV. Współtworzy wizerunek takich firm jak KOBO Professional, Sensique czy My Secret wykonując makijaże reklamowe oraz proponując nowe produkty do wprowadzenia na rynek. 

Daniel prowadzi: kurs Magic of Make Up, kurs Wedding Make Up PRO, kurs Activ Make Up PRO, zajęcia na kursie Intense PRO oraz w Rocznej Akademii Wizażu.

instruktor wizażu

Energiczna wizażystka, dla której makijaż jest jedną z najważniejszych części życia. Absolwentka PRO Make Up Academy. Oficjalna makijażystka marki Pixie Cosmetics oraz główna charakteryzatorka w firmie produkcyjnej Active Shots Entertainment. Zajmuje się również testowaniem nowych kosmetyków przed wprowadzeniem ich na rynek. Od najmłodszych lat "podkradała" kosmetyki mamie i malowała siebie oraz wszystkie koleżanki. Zdobywała doświadczenie pracując przy różnych produkcjach filmowych, sesjach zdjęciowych, spotach reklamowych oraz teledyskach. Na swoim koncie ma współpracę z takimi markami jak: Kazar, Heineken, Desperados, Poczta Polska, ING, Montibello. Makijaż jest dla niej sztuką, która wydobywa i podkreśla naturalne piękno każdej kobiety. Perfekcjonistka, dbająca o wysoką precyzję wykonywanych makijaży, każdego dnia podchodzi z pasją i wielkim sercem do swojej pracy.  Prywatnie wielka miłośniczka kotów, zakochana we włoskiej kuchni.

Lena prowadzi: kurs Twój makijaż.

instruktor stylizacji brwi, wizażystka

Ekspert w dziedzinie modelowania i stylizacji brwi. Absolwentka szkół wizażu i stylizacji, linergista Long Time Liner. Właścicielka studia urody Manja w Warszawie. Już od najmłodszych lat lubiła bawić się w malowanie, podkreślanie i pielęgnację brwi. Bardzo szybko nauczyła się dopasowywać swoje projekty do różnego typu urody, pamiętając by dbać przy tym o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Pięć lat temu zadecydowała, że warto aby jej pasja przerodziła się w pracę. Inspiracją do działania były klientki, które motywowały ją do ciągłej pracy nad techniką i precyzją. Obecnie zajmuję się profesjonalną stylizacją brwi. Jej  znakiem rozpoznawczym jest indywidualne podejście do każdego klienta, dopasowanie brwi do urody i kształtu twarzy, a także szerokie doradztwo z zakresu pielęgnacji brwi.

Marta prowadzi: kurs Perfect Brows.

AKADEMIA

Wykładowcy PRO MAKE UP ACADEMY stworzyli ambitny i nowoczesny program nauczania w ramach rocznej akademii makijażu. Przyjmujemy tu zarówno osoby, które z makijażem nie miały dotychczas...

Więcej

KURSY MAKIJAŻU

Kursy wizażu przeznaczone są dla osób nie posiadających wiedzy i doświadczenia z zakresu wizażu, jak i dla osób z doświadczeniem pragnących pogłębić swoją wiedzę...

Więcej

KADRA