Image not available

Misją PRO Make Up Academy jest kształcenie najwyższej klasy specjalistów w dziedzinie makijażu, dlatego kładziemy nacisk na praktyczną naukę zawodu i zdobywanie niezbędnego doświadczenia już na etapie nauki w szkole. Jako jedna z nielicznych placówek w Polsce nie tylko kształcimy najzdolniejszych makijażystów w kraju ale i dbamy o ich rozwój dając im możliwość uczestniczenia i zdobywania doświadczenia w ciekawych projektach.

Image not available

Kurs wizażu INTENSE PRO przeznaczony jest dla osób pragnących posiąść tajniki fascynującego i twórczego zawodu. Kompleksowo przygotowuje do pracy w zawodzie wizażysty zarówno od strony praktycznej jak i teoretycznej. Teoria ograniczona jest do minimum i towarzyszy ćwiczeniom praktycznym. Absolwent zdobywa pełne uprawnienia, aby podjąć pracę przy pokazach mody, sesjach zdjęciowych, produkcjach telewizyjnych, osoby te także mogą ubiegać się o pracę jako wizażyści marek kosmetycznych.

Image not available

Kurs przeznaczony jest dla wizażystów mających problemy z poszczególnymi zagadnieniami w zawiłej sztuce wizażu. W trakcie kursu uczestnicy mają okazję poznać zaawansowane techniki makijażowe stosowane aktualnie przez profesjonalistów. Kurs odświeża, uaktualnia i rozwija umiejętności praktyczne nabyte w innych placówkach, daje ultranowoczesny pogląd na zawód wizażysty. Zajęcia mają charakter warsztatowy, stymulują makijażystów do twórczego myślenia, dają nowe spojrzenie na łączenie faktur i barw.

Image not available

Zwiększ zakres swoich usług o profesjonalny i trwały makijaż ślubny! Kurs skierowany jest do osób chcących pogłębić swoją wiedzę na temat technik makijażu ślubnego oraz pragnących poznać nowe, niestandardowe trendy w makijażu ślubnym. W trakcie kursu uczestnicy mają okazję poznać zaawansowane techniki makijażowe stosowane aktualnie przez profesjonalistów. Kurs odświeża, uaktualnia i rozwija umiejętności praktyczne z zakresu makijaży ślubnych, fotograficznych, wieczorowych i glamour.

AKADEMIA

Wykładowcy PRO MAKE UP ACADEMY stworzyli ambitny i nowoczesny program nauczania w ramach rocznej akademii makijażu. Przyjmujemy tu zarówno osoby, które z makijażem nie miały dotychczas...

Więcej

KURSY MAKIJAŻU

Kursy wizażu przeznaczone są dla osób nie posiadających wiedzy i doświadczenia z zakresu wizażu, jak i dla osób z doświadczeniem pragnących pogłębić swoją wiedzę...

Więcej

KADRA